steakpark

Enjoy a high-quality modern kitchen based on fresh produce. Our aim is to offer a range of smaller menus not only for European cuisine. Meals are prepared exclusively from fresh, non-frozen raw materials, without chemical flavorings and spice mixtures. With such a meal, which is different from the others, its true taste excels.

bufet

A buffet breakfast is provided every morning with a focus on fresh, seasonal local produce. Beverages are served throughout the day in the cafe/bar next to reception.

bar

V našom hotelovom bare si môžete vybrať zo širšej ponuky alkoholických aj nealkoholických nápojov. V každej kategórii nájdete úroveň kvality, ktorú požadujete. Náš personál Vám vie poradiť. Popri svetoznámych alkoholických nápojoch máme v ponuke aj kvalitné domáce produkty.

reštaurácia

Vychutnajte si kvalitnú modernú kuchyňu založenú na čerstvých produktoch. Našim cieľom je ponúkať rozsahom užšie menu zamerané nie len na európsku kuchy. Jedlá pripravujeme výhradne z čerstvých, nemrazených surovín, bez chemických dochucovadiel a koreninových zmesí. Pri takomto jedle, ktoré je odlišné od ostatných vynikne jeho pravá chuť.